Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
Polski sportowiec wszechczasów - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Mężczyźni (/forum-7.html)
+--- Wątek: Polski sportowiec wszechczasów (/thread-20.html)



Polski sportowiec wszechczasów - Sonar - 09-02-2014 10:55 PM

Postanowiłem poznać waszą opinię na temat, tego kogo uważacie za najlepszego polskiego sportowca wszechczasów.
Dla mnie numerem 1 jest Adam Małysz, tyle osiągnięć ile posiada na swoim koncie oraz propagowanie skoków narciarskich, które przełożyły się na wielu młodych następców mistrza Smile Dla mnie wielki autorytet.


RE: Polski sportowiec wszechczasów - Meggia - 09-02-2014 10:56 PM

myślę, że sporo osób zgodzi się z tobą w tej kwestii - Małysz zrobił niesamowicie dużo dla skoków narciarskich, przecież przed nim praktycznie nikt ich nie oglądał ;P


RE: Polski sportowiec wszechczasów - Sonar - 09-02-2014 11:15 PM

O ja pamiętam jak skakał jako 16 latek, ja od niego trochę starszy i nawet nie myślę o potomstwie, może teraz będzie skakał jeszcze lepiej, bo dzieci potrafią u sportowców wyzwolić dużo motywacji.


RE: Polski sportowiec wszechczasów - Polia - 09-03-2014 05:47 PM

dokładnie tak Wink ale dziwnie, pamiętam jak niedawno w Teleekspresie go pokazywali, taki malusi chłopczyk a tu proszę, sam ma już malutkiego chłopczyka ;D


RE: Polski sportowiec wszechczasów - Voli - 09-03-2014 06:53 PM

co wy o tych dzieciach? wątek z Murańką przeniósł się też tutaj? Smile chyba wam się trochę pokręciło, to miało być o sportowcu the best of the best!
moim zdaniem na taki tytuł zasługije Kamil Stoch


RE: Polski sportowiec wszechczasów - Inna - 09-03-2014 09:21 PM

co tak sami skoczkowie, co? a taki na przykład Robert Korzeniowski? sporo ma przecież sukcesów na koncie.


RE: Polski sportowiec wszechczasów - Mariana - 09-03-2014 09:50 PM

no, kojarzę, że miał tych medali naprawdę dużo, ale nie wiem, czy przypadkiem ADam Małysz go nie przegonił, i to dość porządnie ;P


RE: Polski sportowiec wszechczasów - Viktor - 09-05-2014 07:37 PM

a Otylia Jędrzejczyk ona przecież jako chyba najmłodsza zdobyła złoto w pływaniu na olimpiadzie. Szkoda tylko, że po tym wypadku nie pozbierała się i nie wróciła do wcześniejszej dyspozycji