Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl
sukienki z marketów? - Wersja do druku

+- Wrocławskie forum dyskusyjne - dyskusyjne.wroclaw.pl (http://dyskusyjne.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forumowicze (/forum-3.html)
+--- Dział: Kobiety (/forum-6.html)
+--- Wątek: sukienki z marketów? (/thread-18.html)



sukienki z marketów? - Meggia - 09-02-2014 10:52 PM

co sądzicie o kupowaniu sukienek w marketach, takich jak tesco, lidl itp? ja nie widzę przeciwwskazań ;D znalazłam tam ostatnio sporo doskonałych jakościowo sukienek i w dodatku w rewelacyjnej cenie! obłowiłam się jak nigdy Big Grin


RE: sukienki z marketów? - Sonar - 09-02-2014 11:10 PM

ładnej kobiecie we wszystkim ładnie Tongue czasem mam wrażenie, że rzeczy dla kobiet są 100% lepsze, tańsze i wgl natomiast dla mężczyzn, droższe i beznadziejne.


RE: sukienki z marketów? - Gissag - 09-02-2014 11:35 PM

bo my nie mamy takiej siły nabywczej jak kobiety Tongue a czym więcej wzorów/ubrań to tym tańsze będą te ubrania. Nie to co u nas.


RE: sukienki z marketów? - Polia - 09-03-2014 04:56 PM

coś w tym jest Wink ja na przykład nie mam żadnego problemu z kupieniem zwykłej koszulki dla siebie, a jak chodzimy z bratem i szukamy czegoś dla niego to ceny są astronomiczne a na koszulkach same głupie wzory i beznadziejne napisy ;/


RE: sukienki z marketów? - Voli - 09-03-2014 06:50 PM

kupowałam parę razy takie sukienki, faktycznie są dobre, ale trza baczną uwagę zwracać na materiał, z jakiego są wykonane - czasem to naprawdę towar o bardzo wysokiej jakości a czasem zwykłe szmatki, trzeba uważać


RE: sukienki z marketów? - Inna - 09-03-2014 09:17 PM

szczerze mówiąc nie widziałam nigdy żadnej fajnej sukienki w markecie; generalnie rzadko w nich chodzę i mało co mi się podoba, może to dlatego; ale kupuję tam sporo koszulek i bluz Wink


RE: sukienki z marketów? - Gissag - 09-05-2014 07:54 PM

ale chyba chodzisz w sukienkach? Bo jak nie to ja się obrażam, uwielbiam dziewczyny w sukienkach Tongue